Toyota Zielona Góra

To on chciał przejechać policjanta w Zielonej Górze. 17-latek wydmuchał 1,7 promila alkoholu (FILM, ZDJĘCIA)

To on chciał przejechać policjanta w Zielonej Górze. 17-latek wydmuchał 1,7 promila alkoholu

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 20 grudnia. Kierujący chryslerem 17-latek najpierw uderzył w barierki, potem w zaparkowaną skodę. Zaczął uciekać policji. W centrum miasta próbował przejechać policjanta i uderzył w radiowóz. Na prostym odcinku ul. Wojska Polskiego z ogromną prędkością uderzył w drzewo. Uciekinier to 17-latek. Wydmuchał 1,7 promila alkoholu.

Świadek zobaczył jak chrysler uderza w barierki koło przejścia dla pieszych na ul. Bema. Zawiadomił o tym policję. Na  miejsce ruszył patrol policji. W międzyczasie kierujący chryslerem na ul. Wyspiańskiego uderzył w zaparkowaną skodę. Tam policjanci dali kierowcy sygnały do zatrzymania się. Ten zaczął uciekać.

Na ul. Westerplatte drogę chryslerowi zablokował mu radiowóz. Jeden z policjantów wysiadł z radiowozu. Kierujący chryslerem próbował jednak przejechać policjanta. Uderzył też w radiowóz i dalej uciekał.

Na prostym odcinku ul. Wojska Polskiego chrysler roztrzaskał się o drzewo. Kierujący został zakleszczony w aucie. Uwalniali go strażacy.

Za kierownicą chryslera siedział 17-latek. Chłopak wydmuchał około 1,7 promila alkoholu. Pijany był również pasażer chryslera.

17-latek został przewieziony na zielonogórską komendę policji. Trzeźwiał w celi. Grożą mu surowe konsekwencje. Tylko za ucieczkę policji grozi mu kara do5 lat więzienia.  W dodatku usiłował przejechać policjanta.

 

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl