Strona główna Z kraju Tragedia. 55-latka zmiażdżył autokar. Mężczyzna zmieniał koło
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Tragedia. 55-latka zmiażdżył autokar. Mężczyzna zmieniał koło

55-letniego kierowcę zmiażdżył autokar kiedy zmieniał uszkodzone koło.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w niedziele, 25 grudnia, na poboczy drogi w Moszczance (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-latek został przygnieciony przez autokar, gdy wymieniał uszkodzone koło. Niestety mężczyzna zginął na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że w autokarze relacji Gdynia-Zaporoże  jadącym drogą  S17 doszło do uszkodzenia jednego z kół. Kierujący pojazdem 55-latek zjechał na drogę krajową i zaparkował na poboczu drogi. Następnie podjął się naprawy uszkodzonego koła.

Jak wstępnie  ustalono ustawienie podnośnika na miękkim podłożu spowodowało jego przesunięcie i wtedy mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Pomimo udzielonej pomocy medycznej kierowca zginał na miejscu.

55-latka zmiażdżył autokar

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, droga została zablokowana i zorganizowano objazdy. Decyzją będącego na miejscu prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do sekcji.   

Sprawą wypadku zajmują się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Materiały od czytelników

Nagrałeś coś na trasie?
Daj nam znać.

Zdjęcie kolizji, wypadku albo ciekawy temat — Twój materiał może trafić na portal. Twórz z nami poscigi.pl.

01
NagrywaszWideo, zdjęcie kolizji lub wypadku
02
03
PublikujemyTworzysz z nami portal poscigi.pl
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl