Tragedia. Ciała nastoletnich chłopców znalezione w aucie w garażu. Silnik pracował

W zamkniętym garażu na terenie gminy Drelów (woj. lubelskie) w niedziele, 27 listopada, znaleziono dwaj nieprzytomni nastolatkowie. Chłopcy siedzieli w aucie z pracującym silnikiem. Niestety pomimo reanimacji ich życia nie udało się uratować. Trwa ustalanie okoliczności \tragicznego zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę po godz. 21.30. Dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące dwóch nieprzytomnych nastolatków, którzy siedzieli w samochodzie z pracującym silnikiem. Auto stało w zamkniętym garażu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w niedzielne popołudnie 18 oraz 19-latek poszli do garażu by naprawiać auto. Kiedy chłopcy długo nie wracali członek rodziny postanowił sprawdzić co się dzieje.

Ciała nastoletnich chłopców znalezione w garażu

Wtedy dokonał makabrycznego odkrycia. Zauważył nieprzytomnych nastolatków.  W garażu czuć było silną woń spalin. Niestety pomimo podjętej reanimacji ich życia nie udało się uratować.

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywaliśmy pod nadzorem prokuratora. Zwłoki nastolatków zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Prowadzone w tej sprawie śledztwo pozwoli wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Toyota Zielona Góra