Tragedia w Boże Ciało. BMW owinęło się na drzewie. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn, kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

W wypadku zginęli dwaj mężczyźni.

Do śmiertelnego wypadku doszło w Boże Ciało. Kierujący BMW uderzył w drzewo koło Lubska. Zginęli dwaj młodzi mężczyźni, kobieta trafiła śmigłowcem LPR do szpitala. Na miejscu tragedii pracują policjanci oraz prokurator.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 8 czerwca, na trasie Brody-Lubsko. O tragedii powiadomili nas czytelnicy. Rozpędzone BMW wyprzedzało samochód. Wtedy wypadło  z drogi. Samochód  z potężną siła uderzył w drzewo.

Na miejsce dojechały wozy strażaków oraz policja. Wylądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Śmiertelny wypadek koło Lubska. Nie żyją dwie osoby

–  W wypadku zginęli dwaj mężczyźni – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskiej straży pożarnej. To młode osoby.

– Pasażerka BMW na miejscu jest opatrywana przez ekipę medyków z karetki pogotowia ratunkowego – mówi nadkom. Aneta Berestecka, rzeczniczka policji w Żarach. Trwa walka o jej życie.

Młoda kobieta została zabrana do szpitala śmigłowcem LPR.

Czytaj też – CBŚP rozbiło dziuplę z kradzionymi maszynami budowlanymi w Lubsku

Na miejscu pracują żarscy policjanci oraz prokurator. Droga jest zablokowana.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl