Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Walczymy o wzrok Wojtka. 13-latek przestaje widzieć pogrążając się w ciemnościach  

Wojtek ma dopiero 13 lat. Jeszcze dobrze nie poznał świata, a już wkrótce może go nie widzieć. Chłopca dopadło coś okropnego. Przestał widzieć.

Wojtek ma 13 lat. W styczniu 2022 r. doszło o tragedii. Nagle, z dnia na dzień przestał widzieć. Okazało się, że to zanik nerwów wzrokowych. Jest szansa dla Wojtka i możemy mu pomóc.

Wojtek ma dopiero 13 lat. Jeszcze dobrze nie poznał świata, a już wkrótce  może go nie widzieć. Chłopca dopadło coś okropnego. Przestał widzieć.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

LINK DO WPŁAT

Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania przyczyn. Po licznych wizytach u specjalistów i kilku pobytach w szpitalu u Wojtka zdiagnozowano zanik nerwów wzrokowych. Całkowity w prawym oku i bardzo znaczny w lewym.

Wojtek pogrążał się w ciemności, a specjaliści w Polsce nie dawali szans na ratunek. Na szczęście pojawiało się światełko w tunelu i nadzieja dla Wojtka. Dzięki innowacyjnej metodzie leczenia operacyjnego chłopiec ma szansę na uratowanie wzroku! Niestety, wiąże się to z ogromnymi kosztami.

Wojtek traci wzrok. Możemy mu pomóc

Aby pomóc rodzinie zebrać środki na leczenie z pomocą przyszła Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze, która wspólnie z Fundacją Drobne Gesty organizuje wydarzenie Dobro z Natury. To wyjątkowe działanie charytatywne, organizowane w ramach akcji Eko Choinka, którego celem jest wsparcie osób potrzebujących poprzez twórczość artystów na bazie drewna z recyklingu choinki – tej od leśników, która zdobiła zielonogórską starówkę.

LINK DO WPŁAT

Unikatowe prace artystów, to niepowtarzalna szansa, aby zdobyć nie tylko piękne dzieło sztuki, ale przede wszystkim ofiarować wsparcie dla osoby potrzebującej. Licytacje odbywają się na dedykowanej grupie:

Licytacje dla Wojtka | Facebook

Więcej o Wojtku i jak można mu pomóc na: https://drobnegesty.pl/wojtek

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl