Wielka akcja zielonogórskiej policji. Uderzenie w narkobiznes. Zatrzymania w kilku miejscowościach (FILM, ZDJĘCIA)

Policjanci z komisariatu w Sulechowie, wspólnie z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością narkotykową i grupą realizacyjną zielonogórskiej komendy, zatrzymali pięć osób w związku z przestępstwami narkotykowymi. Przy zatrzymanych naleziono znaczne ilości marihuany, a także amfetaminę. Dwie osoby zostały tymczasowo aresztowane.

Kilka dni temu na terenie Sulechowa i powiatu zielonogórskiego doszło do zatrzymań pięciu osób w różnych miejscowościach. Policjanci weszli do wszystkich mieszkań w tym samym czasie. – Działania te miały związek z realizacją sprawy związanej z zwalczaniem przestępczości narkotykowej – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Policjanci z komisariatu w Sulechowie w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, wspólnie z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością narkotykową, zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na zatrzymanie pięciu osób zajmujących się handlem narkotykami. Zatrzymani to młodzi mężczyźni w wieku 20-36 lat, mieszkańcy różnych miejscowości powiatu zielonogórskiego.

Polecane  Basen w Czerwieńsku przed laty tętnił życiem. Dziś to ruina (ZDJĘCIA)

Są znani sulechowskim policjantom, ale nie byli wcześniej notowani za przestępstwa narkotykowe. Przy zatrzymanych policjanci znaleźli 85 gramów marihuany i 5 gramów amfetaminy oraz duże ilości gotówki w złotówkach i euro.

Dwie z pięciu zatrzymanych osób zostały tymczasowo aresztowane na trzy miesiące. Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Jedna z zatrzymanych osób usłyszała zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Grozi im kara do 10 lat więzienia. Sprawa prowadzona pod nadzorem świebodzińskiej prokuratury rejonowej i to nie jest jej koniec.

Langner odszkodowania
Reklamy