Toyota Zielona Góra

Wypadek BMW w Zielonej Górze. Krzysztof zginął przed swoimi urodzinami. Życie jego rodziny w sekundę legło w gruzach (ZDJĘCIA)

Krzysztof zginął przed swoimi urodzinami. Życie jego rodziny w sekundę legło w gruzach.

W tragicznym wypadku BMW zginęli dwaj zielonogórzanie. Siła uderzenia w drzewa była tak wielka, że mimo wysiłków ratowników nie było żadnych szans na uratowanie życia dwóch mężczyzn. Żona i dwoje dzieci zostały bez Krzysztofa.

LINK DO ZBIÓRKI

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dziś w miejscu tragedii widać połamane drzewa i rozrytą ziemię na poboczu. To tam w środku nocy, 13 grudnia, doszło do tragedii. Nie było świadków.

Kierujący BMW jechał ulicą Łużycką. Około godz. 3:30, może wcześniej, rozpędzone BMW wpadło w poślizg. BMW uderzyło w kilka drzew łamiąc je i rozpadło się na dwa kawałki. 31-letni kierujący Krzysztof i 25-letni pasażer Daniel nie mieli żadnych szans . Zginęli na miejscu.

LINK DO ZBIÓRKI

Krzysztof zginał przed swoimi urodzinami

Krzysztof dziś skończyłby 31 lat. Był pogodnym, pracowitym człowiekiem, chcącym zapewnić byt swojej kochanej rodzinie. Każdy popełnia błędy. Niestety zdarzył się też mu… 13 grudnia. Zginął, w wyniku makabrycznego wypadku.

Osierocił 8-letnią córeczkę Maję i 11-letniego syna Maćka, który 10 grudnia obchodził swoje urodziny Zostawił swoją miłość swojego życia Anetę. Została sama z dziećmi. Pracuje, ale to nie wystarczy na podstawowe potrzeby całej rodziny. Tym bardziej, że zbliżają się święta.

LINK DO ZBIÓRKI

W obliczu wielkiej tragedii która spotkała rodzinę Krzysztofa została stworzona zbiórka. Nic ani nikt nie jest w stanie zastąpić ojca, lecz w tych trudnych chwilach każda zebrana złotówka da choć chwilę finansowego oddechu rodzinie zmarłego Krzysztofa.

Możemy im choć trochę pomóc. Nie odwracajmy się od nich, oni bardzo cierpią po stracie najważniejszej osoby w ich życiu.

Reklama pościgi