Wypadek na S3 koło Świebodzina. Samochód z przyczepa kempingową wypadła z drogi (FILM CZYTELNIKA)

Wypadek na S3. Samochód z przyczepa kempingową wypadł z drogi

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 lutego, na trasie S3 koło Świebodzina. Samochód z przyczepą kempingową wypadł z drogi. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło około godz. 13.25. O zdarzeniu powiadomiła nas czytelniczka. Kierujący osobówką jechał w kierunku Zielonej Góry. Ciągnął przyczepę kempingową.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn przyczepa kempingowa wpadła w poślizg i obróciło samochodem drodze. Na koniec kemping wypadł z drogi. Na jezdni został samochód osobowy. – Nie wiadomo jeszcze czy zdarzenia to błąd techniczny czy zły manewr kierowcy podczas jazdy – mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Wypadek na S3 koło Świebodzina

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się jednym pasem. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia na trasie S3. Na miejscu jest świebodzińska policja.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl