Samochody.pl - poscigi.pl

Wypadek w Świdnicy. Chłopiec rowerem potrącił dziewczynkę. Wylądował śmigłowiec LPR

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek, 17 czerwca, na ul. Ogrodowej. Chłopiec na rowerze potrącił małą dziewczynkę. Upadając doznała urazu głowy.

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy. Na ul. Ogrodowej przez rowerzystę została potrącona 4-letnia dziewczynka. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.

Dojechały dwa wozy strażaków. – Zajęliśmy się zabezpieczeniem miejsca lądowanie śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego – mówi st. kpr. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Dziewczyna upadając miała uderzyć się w głowę. – Dziecko doznało urazy głowy, jest przytomne – mówi st. kpt. Kaniak. Dziewczynką zajęli się medycy.

Na szczęście nic poważnego się nie stało. – Policjanci zakończyli zdarzenie rozmową z 14-latkiem, który wjechał w dziewczynkę – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl