Samochody.pl - poscigi.pl

Wypadek w Zielonej Górze. Przewrócił się bus poczty. Wiózł pieniądze. Na miejscu służby ratunkowe (ZDJĘCIA)

Wypadek w Zielonej Górze. Przewrócił się bus poczty.

Do wypadku doszło w sobotę, 17 września, doszło na drodze do Kiełpina. Przewrócił się bus poczty, który wypadł z drogi. Na miejscu są służby ratunkowe. Bus wiózł pieniądze.

Do wypadku doszło około godz. 14:00. Kierujący busem poczty wpadł w poślizg i straciła panowanie nad kierownicą. Wtedy bus pocztowy wypadł z drogi i przewrócił się na bok na poboczu. Busem były przewożone pieniądze.

Na miejsce wypadku szybko dojechały trzy wozy zielonogórskiej straży pożarnej oraz karetka pogotowia ratunkowego. Medycy z karetki zajęli się kierowcą oraz pasażerem busa. Wcześniej kierowcy i pasażerce pomogli wyjść z busa świadkowie. Utknęli w środku w kamizelkach kuloodpornych.

Kierowca busa została zabrany karetka do szpitala. Pasażerka po pomocy udzielonej przez medyków została na miejscu. Na miejsce zdarzenia została wezwana zielonogórska policja.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl