Wypadek w Zielonej Górze. Sprawca złamał kwarantannę. Na miejscu służby ratunkowe (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w sobotę, 16 maja, na u. Dworcowej. Zderzyły się seat i toyota. Oba samochody po zderzeniu wypadły z drogi. Seat jeszcze uderzył w drzewo. Na miejscu są służby ratunkowe oraz zielonogórska policja. Kierujący toyotą powinien być na domowej kwarantannie.

Kierujący toyotą uderzył w tył seata. Siła zderzenia była na tyle duża, że oba auta wypadły z drogi. Seat w dodatku uderzył w drzewo. Na miejsce wypadku przyjechały służby ratunkowe oraz zielonogórska policja. – Jeden z przechodniów poinformował policjantów na miejscu zdarzenia, że kierowca toyoty powinien przebywać na domowej kwarantannie – mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.  Policjanci sprawdzili tą informację. Okazało się, że kierowca toyoty faktycznie miał jeszcze kilka dni przebywać na domowej kwarantannie. Złamał jednak nakaz i wyszedł z  domu, w dodatku spowodował wypadek. W zdarzeniu ranna została jedna osoba. Została przewieziona na badania do szpitala. Kierowcy toyoty za złamanie kwarantanny grozi kara do nawet 30 tys zł.

Zdjęcie czytelnika

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl