Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wypadek w Zielonej Górze. Zderzenie trzech samochodów. Sprawca z pasażerem uciekli. W aucie była kobieta z dzieckiem (ZDJĘCIA)

Na miejscu okazało się, że w fiacie stilo jechała kobieta z dzieckiem. fot. poscigi.pl

Do wypadku w Zielonej Górze doszło w poniedziałek, 18 grudnia na ulicy Wojska Polskiego przy Orlenie. Kierujący mitsubishi uderzył w fiata, którym jechała kobieta z dzieckiem. Z mitsubishi uciekł kierujący oraz pasażer.

Do zderzenia mitsubishi, fiata stilo i BMW doszło po godz. 17.00. Samochody zderzyły się  na ulicy Wojska Polskiego przy Orlenie. Po zderzeniu fiat stilo wypadł z drogi. Na miejsce szybko dojechała zielonogórska policja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wypadek w Zielonej Górze

Na miejscu okazało się, że w fiacie stilo jechała kobieta z 3-letnim dzieckiem. Kierujący mitsubishi oraz pasażer uciekli z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb.

Na miejscu zderzenia samochodów pracują zielonogórscy policjanci. Droga jest zablokowana. – Trwa również poszukiwania kierowcy mitsubishi – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Jak doszło do wypadu? Kierująca fiatem zatrzymała się chcąc skręcić na stację benzynową Orlen. Wtedy w tył fiata uderzył kierujący mitsubishi. Po uderzeniu fiat wpadł na jadące z naprzeciwka BMW i wypadł z drogi.

Kierowy jadący do Krosna odrzańskiego objeżdżają przez stację benzynową. Jadący do Zielonej Góry kierują się przez Zacisze.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl