Zaginął Jarosław Brylski. Szuka go sulęcińska policja

Zaginął Jarosław Brylski.

Jarosław Brylski, 4 lutego, pomiędzy godziną 22.30 a 1.30, opuścił miejsce zamieszkania przy ulicy Skwierzyńskiej w Krzeszycach i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony mężczyzna ma około 180 centymetrów wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, oczy piwne, uszy średnie odstające. Pomiędzy brwiami posiada bliznę o owalnym kształcie. Na lewej łopatce posiada tatuaż przedstawiający lwa z pazurami.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W chwili opuszczenia miejsca zamieszkania ubrany był w kurtkę pikowaną z kapturem koloru czarnego, spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego z czerwonymi wstawkami. Na ręku posiadał zegarek koloru czarnego typu smartwatch. Mężczyzna cierpi na niedowład prawej strony ciała. Ma problemy z poruszaniem się i mówieniem.

Jednostką prowadzącą poszukiwania jest Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Prosimy wszystkie osoby, które mogą posiadać informację na temat zaginionego Jarosława Brylskiego o kontakt z sulęcińską Policją pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.