Zamordowano kobietę. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jej tożsamości

Kim jest zamordowana kobieta? Policja prosi o pomoc

W dniu, 14 grudnia, br. około godz. 20.45 w Kaiserslautern (Niemcy) w okolicy ul. Staubörnchenstraße znaleziono zwłoki kobiety o rysach wschodnio-europejskich. Kobieta została zamordowana. Niemiecka policja wystąpiła do policji krajów europejskich o pomoc w ustaleniu tożsamości zwłok.

Ponieważ dotychczas podjęte przez Policję niemiecką czynności mające na celu ustalenie tożsamości zwłok nie przyniosły rezultatu, dyrekcja policji kryminalnej (KD) w Kaiserslautern zwróciła się z prośbą o wsparcie poszukiwań publicznych.

Denatka w wieku około 35 do 50 lat, wzrost 166 cm i waga 63 kilogramy. Ma brązowe oczy i ciemne, kręcone włosy do ramion. Na prawym podudziu tatuaż w formie kwiatów.

Kobieta ubrana była w białą kurtkę zimową i czerwone spodnie dresowe puma. Spodnie mają na nogawkach białe lampasy. Ponadto denatka nosiła czarną koszulkę z długim rękawem i czarne kozaki na podpince.

Osoby, które mogą mieć informacje pomocne w ustaleniu tożsamości zwłok proszone są o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP tel. 22 60 510 05.