Samochody.pl - poscigi.pl

Zderzenie samochodów w centrum Zielonej Góry. Wszystko się nagrało (FILM)

W Zielonej Górze na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Westerplatte i Ułańskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przebieg zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu, a dzięki nagraniu, nie było wątpliwości jak do tego doszło i kto jest za nie odpowiedzialny.

Do zderzenia doszło w minioną niedzielę (12 lutego) w nocy, około godziny 3.30 na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Westerplatte i Ułańskiej. W ustaleniu okoliczności i przebiegu zdarzenia, a także określeniu sprawcy tego zdarzenia pomógł monitoring miejski. Pomimo małego natężenia ruchu i stosunkowo dobrej widoczności, kierujący seatem nie zachował należytej ostrożności.

Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia ze skodą jadącą ulicą Bohaterów Westerplatte. Siła uderzenia była na tyle duża, że skoda zniszczyła barierki zabezpieczające chodnik i uszkodziła jedną z latarni. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, a na jego konto trafiło dodatkowo jeszcze 10

punktów karnych.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl