Zielona Góra. W piaskownicach przy ulicy Lisiej jest nowy piasek (ZDJĘCIA)

Wymiana pisku w piaskownicach przy ulicy Lisiej.

We wtorek, 9 lipca, w piaskownicach przy ulicy Lisiej został wymieniony piasek. – O interwencje w związku z wymiana piasku poprosili mnie rodzice dzieci – mówi radny Rafał Kasza.

We wtorek z samego rana pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej pojawili się na placu zabaw przy ulicy Lisiej. Szybko wymienili piasek w piaskownicach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– O wymianę piasku poprosili mnie rodzice dzieci z ulicy Lisiej. Nadzorowałem akcję. Dzieci będą mogły bawić się w świeżutkim, pachnącym piasku najwyższej klasy, a w trakcie wakacji, popołudniami jest ich tam sporo – mówi radny Rafał Kasza.

Plac zabaw powstał z inicjatywy radnego Kaszy. – Był tam bardzo potrzebny – mówi Kasza. Dziś codziennie jest oblegany przez dzieci, szczególnie w wakacje. – Jako radny wybrany z okręgu Śródmieście staram się jak najlepiej dbać o miasto – podkreśla R. Kasza.

Jest cos jeszcze. Radny Kasza zauważył, że kosze na terenie placu są małe, żeby pomieścić wszystkie śmieci. Na teren boiska zjeżdżają się kolonie i jest duża intensywność działań na terenie obiektu. – Dlatego wkrótce pojawią się większe kosze na śmieci – mówi radny Kasza.