Toyota Zielona Góra

Zielonogórzanin zaatakował Ukrainki. Jedną uderzył z taką siłą, że upadła na chodnik (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Zielonogórzanin zaatakował Ukrainki.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 7 października, przy domu towarowym centrum na ulicy Bohaterów Westerplatte. Zielonogórzanin zaatakował trzy Ukrainki, jedną uderzył z całej siły.

Do zdarzenia doszło koło przystanku autobusowego przy byłym domu towarowym centrum. Mężczyzna najpierw zaczął zaczepiać trzy młode Ukrainki.  Szedł za nimi i cały czas coś do nich mówił. – Po chwili zaczął wykrzykiwać do kobiet, potem zaczął znowu iść w ich kierunku – mówią nam świadkowie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

To nie był koniec. Zielonogórzanina podszedł i szarpał kobiety. – Cały czas obrażał je i przeklinał – mówi nam świadek zdarzenia i dodaje, że mężczyzna wyglądał jakby był pijany.

Zielonogórzanin zaatakował Ukrainki

Ukrainki próbowały uciec od agresora. Ten jednak nie odpuszczał. Był coraz bardziej agresywny. – Cały czas szarpał i wyzywał kobiety – mówią nam świadkowie.

Na miejsce zdarzenia została wezwana zielonogórska policja. Kobiety w końcu odeszły od mężczyzny. Wtedy ten podbiegł do nich i jedną uderzył w twarz z taką siłą, że ta upadła na chodnik.

– Mężczyzna został zatrzymany – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Noc spędził w policyjnej celi. W sobotę, 8 października był przesłuchiwany.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Reklama pościgi