Toyota Zielona Góra

Złodziej cwaniak wziął drogie klocki, ale skasował jak tanie buraki

Ochrona jednego ze sklepów w Gorzowie zatrzymała mężczyznę, który na kasie samoobsługowej za drogie klocki zapłacił jak za tanie buraki. Tak chciał oszukać sklep

Policjanci podczas służby do sklepów najczęściej są wzywani w związku z kradzieżami. Zdarzają się również sytuację, w których metki z tańszych produktów są przekładane do tych droższych.

Jeden z klientów w środę, 17 listopada, wymyślił sposób, żeby za wybrany produkt zapłacić mniej. 34-latek ze sklepowej półki wziął klocki warte 149 zł. Poszedł do kasy samoobsługowej. Położył klocki na wadze, a na monitorze wybrał… czerwone buraki.

Zamiast 149 zł do zapłaty miła jedynie 1,32 zł. Tak chciał oszukać sklep. Nie udało mu się jednak, bo jego zachowanie zauważyli pracownicy sklepu. Przy kasach mężczyzna został zatrzymany, a na miejsce wezwano policjantów.

34-latek po przyjeździe funkcjonariuszy nie chciał się jednak tłumaczyć. – Będzie miał jeszcze na to szansę podczas przesłuchania – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji . Pracownik sklepu złożył zawiadomienie o przestępstwie. Klocki nie zostały uszkodzone i wróciły do sprzedaży.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta