Złodzieje okradli szkółkę w Przytoku, drugi raz. – Wystawiłem ich policji, ale zachowała się tak, że szkoda gadać – pisze poszkodowany

Nocą z czwartku na piątek, 3 czerwca, dwaj złodziej drugi raz okradli szkółkę przy ul. Rajskiej w Przytoku. Monitoring nagrał złodziei jak kradli między godzinami 1.00-1.30.

Nocy dwaj złodzieje ponownie pojawili się w szkółce przy ul. Rajskiej 3 w Przytoku. – Tym razem monitoring zadziałał wzorowo i dwóch s….ów zostało nagrywanych jak kradną między 1.00, a 1.30 w nocy – pisze do nas czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Natychmiast została wezwana policja. – Niestety, zachowała się tak nędznie, że szkoda gadać… Wystawiłem złodziei tak, że wystarczyło wysiąść z auta. Odjechali o godzinie 1.45 w kierunku ul. Ceglanej, wyjeżdżając na ostrym zakręcie z lasu i kierując się w głąb Przytoku – relacjonuje nam czytelnik.

Jednocześnie poszkodowany prosi o pomoc. – Czy ktokolwiek ma monitoring który obejmuje główną drogę. Proszę o sprawdzenie nagrania od godziny 1.45-2.00 lub przed godziną 1:00 – mówi nasz czytelnik.

To była już druga kradzież ze szkółki. Złodzieje ukradli rośliny ozdobne warte około 1,5 tys. zł, za drugim razem ukradli to samo.

– Za informację które w choćby najmniejszym stopniu przyczynią się do ustalenia złodziei płacę 3000 zł – mówi poszkodowany. I dodaje, że jeśli złodzieje to czytają, „to informuję, że następnym razem na pewno pierwszą służbą nie będzie policja tylko karetka. Okradli mnie drugi raz na przestrzeni dwóch dni – denerwuje się właściciel szkółki.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi