Zuchwałe kradzieże. Złodzieje z jeepa ukradli gotówkę i klucze, a potem weszli do mieszkania. Szuka ich Rutkowski (ZDJĘCIA)

Krzysztof Rutkowski szuka sprawców zuchwałych włamań, do których doszło w nocy z soboty na niedzielę 21 czerwca. Złodzieje najpierw włamali się do samochodu w Górzycy (pow. słubicki) kradnąc gotówkę. Potem pojechali kilkanaście kilometrów dalej okraść dom właściciela pojazdu w Przyborowie koło Słońska (pow. sulęciński).

Jeep grand cherokee był zaparkowany w nocy z 20 na 21 czerwca w Górzycy. Stał na parkingu pod blokiem nr 8 na os. Kwiatowym. Nieznane osoby nocą włamały się do jeepa. Z auta ukradli 20 tys. zł oraz 5 tys. euro. Zabrali też dokumenty oraz klucze od domu właściciela pojazdu w Górzycy. Złodzieje w noc kradzieży po godzinie 4.00 nad ranem pojechali do domu mężczyzny do Przyborowa koło Słońska. Skradzionymi kluczami otworzyli drzwi domu. – Nie zraził ich fakt, że na piętrze domu przebywali domownicy i był włączony telewizor – mówi Krzysztof Rutkowski. Złodzieje przeszukując parter domu ukradli złotą biżuterię. Przestępcy zostali jednak spłoszeni przez domowników.

Polecane  SULECHÓW Złodziej ukradł telefon na zakupach w sklepie i sprzedał go swojemu szwagrowi

Uciekając z okradanego domu wsiedli do ciemnego (granatowego) volvo S60 o numerach rejestracyjnych DW 303MY. – Każdy, kto posiada wiedzę na temat sprawców tej zuchwałej kradzieży, poruszających się samochodem Volvo S60 o numerach rejestracyjnych DW 303MY, proszony jest o kontakt z numerem alarmowym naszego biura 600 007 007 – mówi K. Rutkowski. Za informację, która przyczyni się do ujęcia sprawców, jest przewidziana nagroda.

Langner odszkodowania
Reklamy