Toyota Zielona Góra

19-letnia dilerka zatrzymana w Zielonej Górze. Miał przy sobie ponad 100 tabletek ecstasy

W Zielonej Górze wpadła 19-letnia dilerka

Zielonogórscy policjanci zatrzymali 19-latkę i 20-latka, którzy mieli przy sobie narkotyki. Przy kobiecie policjanci znaleźli ponad 100 tabletek ecstasy, amfetaminę i metamfetaminę. Oboje trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty związane z przestępstwami narkotykowymi.

W czwartek, 3 września, wieczorem policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z samochodów stojących na parkingu na obrzeżach miasta są osoby mogące handlować narkotykami. Na miejsce szybko dotarł patrol i mundurowi sprawdzili podejrzany samochód. Wewnątrz znajdowały się cztery osoby, kobieta i trzech mężczyzn.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W wyniku przeszukania u 19-letniej kobiety ujawniono woreczek strunowy, w którym znajdowało się ponad 100 tabletek ecstasy, a także zwitki folii aluminiowej z amfetaminą i metamfetaminą. – Policjanci znaleźli narkotyki także przy 20-latku, który posiadał amfetaminę – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Dwójka została zatrzymana. Dołączył do nich także mężczyzna, który był poszukiwany przez zielonogórską prokuraturę rejonową.

19-letnia zielonogórzanka i 20-letni mieszkaniec powiatu świebodzińskiego usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Kobieta, oprócz posiadanie znacznych ilości środków odurzających, odpowie także za handel nimi. Grozi im teraz kara do 10 lat więzienia. Zielonogórska prokuratura rejonowa prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Reklama pościgi