25-latek postawił na nogi całą nowosolską policję

Nowosolscy policjanci odnaleźli 25-latka, który wyszedł z domu informując bliskich o zamiarze odebrania sobie życia. Dzięki szybko podjętym działaniom nie doszło do tragedii. Mężczyzna po odnalezieniu został przekazany pod opiekę lekarzy.

W piątek, 25 października po godzinie 14.00 oficer dyżurny nowosolskiej policji dostał zgłoszenie, że 25-letni mężczyzna poinformował swojego ojca o zamiarze popełnienia samobójstwa. Dyżurny niezwłocznie przekazał informację dla wszystkich patroli. Do poszukiwań zaangażowano również funkcjonariuszy z prewencji.

Policjanci zaczęli dokładne sprawdzać główne drogi, boczne uliczki, skwery, ogródki działkowe oraz tereny przy rzece. – Policjanci próbowali ustalić jak najwięcej informacji, które ułatwiłyby szybkie dotarcie do mieszkańca Nowej Soli – mówi mł. asp. Renata Dąbrowicz – Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Do akcji skierowano również przewodnika z psem tropiącym. W nowosolskiej komendzie ogłoszono alarm.

Polecane  Tragiczny pożar. Zginęła jedna osoba

Po blisko trzech godzinach nowosolscy kryminalni odnaleźli mężczyznę przy ulicy Sikorskiego. Policjanci przewieźli go do nowosolskiego szpitala, gdzie personel medyczny zaopiekował się 25–latkiem.

Langner odszkodowania
Reklamy