Toyota Zielona Góra

Akcja policji na ulicy w Zielonej Górze. Policjanci musieli wyciągać kierowcę z renault (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Pijany kierowca w Zielonej Górze nie chciał dmuchnąć w alkomat

Do zdarzenia doszło w środę, 8 września, na ul. Podgórnej. – Policjanci wyciągali z auta kierującego. Skuty kajdankami został zabrany do radiowozu – powiadomili nas czytelnicy.

Policjanci zielonogórskiej drogówki na ul. Podgórnej zatrzymali do kontroli kierującego renault. Mężczyzna został poddany kontroli trzeźwości urządzeniem alcoblow. – Na urządzeniu pojawiła się informacja, że kierujący może prowadzić będąc pod wpływem alkoholu – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierowca został poproszony przez policjanta o dmuchnięcie w alkomat. I wtedy się zaczęło. Kierowca zrobił się nerwowy i stanowczo odmówił dmuchnięcia w alkomat. Nie reagował na polecenia policjantów. Został poinformowany, że zostanie mu pobrana krew do badań pod kątem alkoholu z powodu domowy dmuchnięcia w alkomat.

Kierowca nie reagował. Nie chciała nawet wysiąść z samochodu. Wtedy został z samochodu wyciągnięty przez policjantów. Ponieważ cały czas się szarpał i stawiał opór został skuty kajdankami i trafił do radiowozu. Potem został zabrany do szpitala na pobranie krwi do badań. Na koniec został umieszczony w policyjnej celi.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi