Toyota Zielona Góra

Atak zimy. Paraliż na drogach koło Zielonej Góry (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Od kilku godzin w Zielonej Górze i okolicach pada śnieg. Opady paraliżują ruch na drogach. Fatalnie jeździ się „trasą śmierci”, drogą do Krosna Odrzańskiego i S3. Na trasie do Wilkanowa doszło do wypadku.

Jak poinformował nas Czytelnik w piątek, 16 marca, zablokowany jest podjazd za Łagowem koło Gronowa na trasie do Krosna Odrzańskiego. Powód to ślizgawica.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Fatalne warunki do jazdy panują na trasie S3 w okolicach Zielonej Góry i dalej, aż za Świebodzin. Tam z drogi wypadł samochód osobowy.

Na trasie z Zielonej Góry do Wilkanowa doszło do wypadku. Na miejscu jest już policja. Droga jest zablokowana.

Godz. 20.30 – Patrole policji są na drogach, w razie konieczności wzywają drogowców i wskazują miejsca, w kórych są problemy – mówi nadkom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

W Zielonej Górze i okolichac doszło do kilku kolizji. – Nic powaznego na szczęście się nie wydarzyło – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Policjanci przypominają o ostrożności. – Warunki do jazdy są trudne, Ściągnijmy nogę z gazu, jedźmy wolniej i bezpieczniej – przypomina nadkom. Szuda.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl