Autobus MZK uderzył w renault w Zielonej Górze. Kierowca nie przyjął mandatu (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Autobus MZK uderzył w renault w Zielonej Górze.

Do zdarzenia autobusu MZK oraz renault doszło w czwartek, 9 marca, na ulicy Zjednoczenia, na wysokości elektrociepłowni. Kierowca autobus stanie przed sądem.

O zdarzeniu powiadomili nas kierowcy Lubuskie Taxi. Autobus MZK jechał prawym pasem. Lewym pasem jechał kierujący renault. Kierujący autobusem uderzył w renault kiedy zmieniał pas.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Autobus MZK uderzył w renault w Zielonej Górze

A miejsce dojechała zielonogórska policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a jej winnym kierujący autobusem. – Kierowca nie upewnił się czy ma miejsce do zmiany pasa i doprowadził do zderzenia z renault – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Z tym nie zgodził się kierowca autobusu MZK nie czując się winnym kolizji. Nie przyjął mandatu, dlatego policjanci przygotowali wniosek do sądu, który zadecyduje o winnym.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl