Awantura na zakupach. Zaatakowali mężczyznę w sklepie. Bili i dusili

Za udział w bójce lub pobiciu grozi im kara do trzech lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Szprotawie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 59-letniego mężczyzny w trakcie robienia zakupów w sklepie. Pokrzywdzony był duszony i bity po całym ciele. Zatrzymani 27-latek i 29-latek usłyszeli zarzuty. Grożą im kary po 3 lata więzienia.

W sobotę wieczorem, 25 maja, w jednym ze sklepów w Szprotawie dwóch mężczyzn zaatakowało innego mężczyznę. Ofiarę dusili oraz bili po całym ciele. Jeden z agresorów groził mu również śmiercią.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W trakcie zdarzenia doszło do rozrzucenia po sklepie wielu produktów. Po wykonaniu wszystkich czynności policjanci ustalili tożsamość sprawców, których zatrzymali następnego dnia.

Szprotawa. Pobili mężczyznę w sklepie

27-latek i 29–latek to mieszkańcy Szprotawy. Funkcjonariusze wykonali z nimi czynności. W trakcie przesłuchania mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Oboje usłyszeli zarzut pobicia. Jeden z zatrzymanych usłyszał również zarzut kierowania gróźb karalnych.

– Za udział w bójce lub pobiciu grozi im kara do trzech lat więzienia – mówi sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.