Samochody.pl - poscigi.pl

Brak słów, zniszczyli ścianę firmy w Zielonej Górze. Lepiej to naprawcie, wszystko się nagrało

Wandale maja jednak wielkiego pecha. Wszystko się nagrało i widać ich twarze. Jeden był z torebką, drugi w odblaskowej odzieży roboczej.

W sobotę, 20 maja, nosa dwaj mężczyźni zniszczyli ścianę Biura Podróży Odkrywca na ulicy Podgórnej w Zielonej Górze. Maja pecha, bo nagrała ich kamera. Do 24 maja, mają czas na usunięcie szpecącego napisu ze ściany.  

Brak słów, ręce opadają. Około godz. 1.07 dwaj mężczyźni zniszczyli ścianę Biura Podróży Odkrywca. Namalowali szpecący i wulgarny napis „Dariusz N. j..ny konfident”.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Kim jest i co zrobił Sz.P Dariusz, nie wiemy i nie chcemy wiedzieć. Zastanawiamy się tylko dlaczego został tak poetycko opisany akurat na ścianie przy naszej firmie, w miejscu, o które bardzo dbamy i w którym chcemy, aby każdy czuł się dobrze i komfortowo – informuje Michał Smykał z Biura Podróży Odkrywca.

Zniszczyli ścianę firmy w Zielonej Górze

Wandale maja jednak wielkiego pecha. Wszystko się nagrało i widać ich twarze. Jeden był z torebką, drugi w odblaskowej odzieży roboczej. Właściciel biura daje im czas do, 24 maja, na usunięcia wulgarnego napisu szpecącego ścianę.

– Stanęliście pod samymi kamerami, gdzie widać dokładnie wasze twarze. Średnio przemyślane – informuje M. Smykał. Po, 24 maja, sprawą zajmie się policja.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl