Samochody.pl - poscigi.pl

Czarne audi zatrzymane w Zielonej Górze. Kierowca z zakazem, pasażer poszukiwany, 19-latka przesłuchana. W audi było dużo narkotyków (FILM, ZDJĘCIA)

38-latek odpowie za łamanie sądowego zakazu prowadzenia. Grozi mu za to nawet 5 lat więzienia.

Zielonogórscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód, którym ulicą Staszica jechały trzy osoby. Wszyscy zostali zatrzymani. Dwie osoby usłyszały zarzuty, jedna trafiła do aresztu, a młoda pasażerka została przesłuchana w charakterze świadka.

W miniony poniedziałek, 20 lutego, w nocy, zielonogórscy policjanci służby patrolowej zatrzymali do kontroli czarne Audi A4, którym jechały trzy osoby. To dwóch mężczyzn w wieku 37 lat i 38 lat oraz 19-letnia kobieta. – To miała być zwykła kontrola drogowa, a zakończyła się zatrzymaniem wszystkich trzech osób oraz holowaniem pojazdu – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Podczas sprawdzania dokumentów okazało się, że kierujący audi 38-latek ma sądowy zakaz prowadzenia. Natomiast 37-letni pasażer był poszukiwany do odbycia kary aresztu. Ponadto w samochodzie policjanci znaleźli różnego rodzaju narkotyki. Ponad 40 gramów amfetaminy, prawie 25 gramów marihuany, metamfetaminę oraz 11 tabletek ecstasy. W związku z tym wszystkie osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia.

Narkotyki w audi w Zielonej Górze

W trakcie prowadzonych przez śledczych czynności 19-latka została przesłuchana w charakterze świadka natomiast dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Grożą im za to kary do 3 lat więzienia.

38-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy, zagrożenie karą w jego przypadku wynosi nawet do 4,5 roku. Ponadto 38-latek odpowie za łamanie sądowego zakazu prowadzenia. Grozi mu za to nawet 5 lat więzienia. 37-letni poszukiwany mężczyzna z policyjnej celi trafił wprost do więzienia, gdzie odbędzie karę.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl