Dramatyczna akcja. Samochód przygniótł mężczyznę. Trwa walka o jego życie

Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 lutego, w Leśniowie Wielkim. Samochód przygniótł mężczyznę w trakcie jego naprawy. Trwa walka o jego życie.

Jak ustalił portal poscigi.pl, mężczyzna naprawiał samochód. W pewnym momencie auto przygniotło mężczyznę. Na miejsce szybko dotarły cztery zastępy straży pożarnej. – Mężczyzna został uwolniony spod samochodu – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Na miejsce akcji dotarła karetka zielonogórskiego pogotowia ratunkowego. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Nieprzytomnym mężczyzną zajął się lekarz. – U mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Trwa reanimacja i walka o jego życie –mówi st. kpt. Kaniak.

Polecane  Mogło dojść do tragedii. Pożar stacji benzynowej w budowie. Zielonogórscy strażacy nie wiedzieli, że zbiorniki są pełne paliwa

Godz. 12.30 Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze. Jest już na szpitalnym oddziale ratunkowym. Mężczyzna zmieniał koło w aucie podpartym na lewarku stojącym na miękkim gruncie.

Langner odszkodowania