Samochody.pl - poscigi.pl

Jechali pijani bmw, wypadli z drogi i uciekli. Zatrzymała ich zielonogórska policja. Nie mówią kto prowadził (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Jechali pijani bmw, w Letnicy wypadli z drogi i uciekli. Zatrzymała ich zielonogórska policja.

Do zdarzenia doszło w piątek, 11 listopada, nocą. Bmw, których jechało dwóch mężczyzn i kobieta wypadło z drogi. Wszyscy uciekli, ale zostali zatrzymani. Nie chcą powiedzieć, kto prowadził. Wszyscy byli pijani.

Wszystko wydarzyło się około godz. 22:00 w Letnicy. Z drogi wypadło bmw. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. Z auta uciekły jednak trzy osoby. To dwóch mężczyzn i kobieta.

– Wszyscy zostali zatrzymani – mówi  podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Wszyscy byli pijani. Kobieta wydmuchała 2,5 promila alkoholu, a mężczyźni mieli 1,5 promila oraz 2 promile.

Nie chcieli powiedzieć, kto z nich prowadził bmw. – Trwa ustanie, która z zatrzymanych osób prowadziła bmw w chwili zdarzenia – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Bmw zostało odholowane na policyjny parking przez pomoc drogową Maxmar. Wszystkie koszty z tym związane poniesie właściciel samochodu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl