Kasza: – To dzicz, zachowali się jak jaskiniowcy. Mężczyźni demolowali mechaniczne zabawki dla dzieci pod ratuszem w Zielonej Górze (FILM)

Na filmie, który opublikował radny Rafał Kasza widać dorosłych, którzy przewrócili, a potem postawili jeden z „bujaczków” stojących  pod ratuszem.

Zabawki pod ratuszem pojawiły się w tym roku. Od razu stały się atrakcją dla najmłodszych. Niestety, również stały się obiektem bezmyślnego wandalizmu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na filmie opublikowanym przez radnego Rafała Kaszę widać grupę mężczyzn. Kobieta weszła do zabawki, która została przewrócona. Mężczyźni potem postawili mechaniczną zabawkę. Zabawka została jednak uszkodzona. Dorośli świetnie się przy tym bawili. – Byli jak dzicz, zachwali się jak jaskiniowcy – mówi radny Kasza.

Już wiadomo, że na czas jesieni oraz zimy zabawki znikną ze starówki. – To ,dlaczego znikają, widać na materiale wideo – mówi radny Kasza.

Zabawkami zajmie się ZGK. – Dziękuję prezesowi ZGK Krzysztofowie Sikorze, który zapewnił mnie, że zajmie się sprawą jak najszybciej, a przy okazji doprowadzi zabawki do stanu używalności. Dzięki temu będą mogły pojawić się w kolejnym sezonie letnim na starówce i znów sprawiać radość naszym dzieciom – mówi radny Kasza.

 

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi