Kolejne włamanie do budki z kebabem w Zielonej Górze. Ukradli towar i pieniądze

Nieznana osoba nocą z poniedziałku na wtorek, 6 grudnia, włamała się do budki z kebabem Może Kebsa.

Nieznana osoba nocą z poniedziałku na wtorek, 6 grudnia, włamała się do budki z kebabem Może Kebsa na ulicy Apartamentowej w Zielonej Górze. Skradziono, towar, telefony oraz pieniądze.

Przyczepa z Może Kebsa stoi na ul. Apartamentowej w Łężycy. Nocą z poniedziałku na wtorek, 6 grudnia, najprawdopodobniej około północy nieznana osoba włamał się do budki niszczą przy tym drzwi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Złodziej lub złodzieje ukradli towar, telefony oraz pieniądze – mówi nam właścicielka przyczepy Może Kebsa. Przez włamane we wtorek kebab był nieczynny.

To nie pierwsze problemy właścicieli kebaba. Nocą z poniedziałku na wtorek, 18 stycznia, br. nieznana osoba celowo włożył do zamka przyczepy z kebabem klucz i złamała go. To nie koniec. Żeby utrudnić wejście do środa wandal złośliwie wlała do zamka bardzo mocy klej.

Może ktoś widział nocne włamanie, może ma jakie nagranie. Może ktoś zauważył podejrzaną osobę lub osoby kręcące się koło budki nocą z poniedziałku na wtorek. O pomoc proszą właściciele budki Może kebsa.

O godz. 23.52 złodziej przychodził obok serwisu samochodowego Nowacki. Może ktoś wtedy przyjeżdżał i miał kamerę w aucie. Młody mężczyzna w szarej bluzie.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Eko pol - Poscigi.pl