Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Kompletnie pijany kierowca ciężarówki zatrzymany przez nowosolską drogówkę. Jak on dał radę jechać?

Mieszkaniec Częstochowy po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania będąc pod wpływem alkoholu. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Nowosolscy policjanci zatrzymali 44-latka, który mając blisko trzy promile alkoholu kierował samochodem ciężarowym z naczepą. Teraz grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Policjanci z nowosolskiej drogówki w środę, 28 lutego, w Niedoradzu zatrzymali do kontroli kierującego ciężarówką z naczepą. – Po otwarciu kabiny mundurowi od razu wyczuli od niego silną woń alkoholu – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli. Po chwili kierowca wydmuchał prawie trzy promile alkoholu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nowa Sól. Wpadł pijany kierowca ciężarówki

44-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Mieszkaniec Częstochowy po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania będąc pod wpływem alkoholu. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, wysoka grzywna oraz zakaz wieloletni zakaz prowadzenia.

Pijany kierowca na drodze to zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego. – Nie bądźmy obojętni widząc nietrzeźwego kierowcę. Prawidłowa reakcja na takie zdarzenie może zapobiec tragedii – mówi asp. Sęczkowska-Sobol.

Czytaj też – Porwali i torturowali ofiarę w Nowej Soli. Wbijali nóż w ciało. Idą za kraty. Jeden do izolatki

Każde zgłoszenie o niebezpieczeństwie na drodze czy kierowaniu po alkoholu będzie traktowane priorytetowo i z należytą starannością i surowością przez nowosolskich policjantów.

Toyota Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl