Magdalena Dolebska z drogówki zginęła na służbie. W radiowóz wjechał samochód. To już pięć lat

Magdalena Dolebska z drogówki zginęła na służbie.

Do tragedii doszło, 18 października, 2017 r. St. sierż. Magdalena Dolebska obsługiwała zdarzenie drogowe w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Wtedy w radiowóz wjechało renault.

St. sierż. Magdalena Dolebska z drogówki w Krasnymstawie była na wypadku. w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Siedział w oznakowanym radiowozie, który maił włączone sygnały świetlne. Był doskonale widoczny z daleka.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nagle w radiowóz uderzyło rozpędzone renault. st. sierż. Dolebska ciężko ranna trafiła do szpitala. Niestety 33-letnia policjantka zmarła w szpitalu.

St. sierż. Dolebska służbę w policji rozpoczęła w maja 2012 r., na stanowisku kursanta zespołu patrolowo-interwencyjnego. Była policjantką zdyscyplinowaną, pracowitą, sumienną i dyspozycyjną. Z powierzonych zadań wywiązywała się rzetelnie i terminowo.

Bardzo dobra znajomość przepisów ruchu drogowego, profesjonalizm oraz duża wiedza powodowały, że policjantka osiągała dobre wyniki w służbie. W szczególności przejawiało się to w ujawnianiu i zatrzymywaniu nietrzeźwych kierujących oraz właściwej reakcji na naruszanie zasad ruchu drogowego.

Toyota Zielona Góra