Mejza chwali się działaniami z Kołem Gospodyń Wiejskich z Łochowic. Tymczasem panie… odcinają się od Mejzy

W sobotę, 15 lipca, na profili Koła Gospodyń Wiejskich w Łochowicach pojawiło się wpis.

Wpis dotyczący rozmowy oraz podjęcia wspólnych działań z Kołem Gospodyń Wiejskich pojawił się na facebooku posła Łukasza Mejzy. Poseł chwali się w nim wspólnymi rozmowami i działaniami, o których mamy usłyszeć. Tymczasem panie z KGW w Łochowicach odcinają się od posła Mejzy.

Wpis na profilu Łukasza Mejzy pojawił się przed kilkoma dniami.

Zawsze blisko Was! Na festynach, na spotkaniach, zawsze rozmawiamy o najważniejszych sprawach dla mieszkańców! I tak też było na festynie w Łochowicach, gdzie razem z Kołem Gospodyń Wiejskich zaplanowaliśmy wspólne działania o których niedługo usłyszycie!

W poście jest zdjęcie posła Mejzy z paniami z koła gospodyń wiejskich w Łochowicach. Pod zdjęciem drukowany napis: Wizyta w Łochowicach i wspólnie działania z Kołem Gospodyń Wiejskich!

Wygląda jednak na to, że to był tylko zdjęcie posła Mejzy z paniami z Łochowic.

Panie z Łochowic odcinają się od Mejzy

W sobotę, 15 lipca, na profili Koła Gospodyń Wiejskich w Łochowicach pojawiło się wpis.

SPROSTOWANIE Koło Gospodyń Wiejskich w Łochowicach nigdy nie podejmowało żadnych wspólnych działań z Panem Łukaszem Mejzą. Nie mamy w planach nawiązywać współpracy z jego osobą. Informacje podane na profilu Pana Łukasza Mejzy są niezgodne z prawdą.

Panie z KGW w Łochowicach wyraźnie odcięły się do posła Mejzy. Czy zostały wykorzystane robiąc z posłem zdjęcie? W sieci huczy od komentarzy. Oto niektóre z nich.

„Wiedziałam, że przyjechał do nas na festyn z dobrze obmyślonym planem. Ja się na to nie godzę”

„To jest zawsze szybka akcja pokazania siebie na festynie na 5 minut i zrobienie zdjęcia.. chyba nikt nikogo do tych zdjęć nie zmusza… ja sobie nie pozwoliłam”

„dokładnie, jak można z kimś takim stawać do zdjęcia”

„Brawo dziewczyny”

Czekamy na komentarz od posła Mejzy w tej sprawie.

Eko pol - Poscigi.pl