Samochody.pl - poscigi.pl

Mężczyzna wbił sobie nóż w klatkę piersiową. wylądował śmigłowiec LPR

O krok od tragedii w powiecie wolsztyńskim. Mężczyzna wbił sobie nóż w klatkę piersiową.

O krok od tragedii w powiecie wolsztyńskim. Mężczyzna wbił sobie nóż w klatkę piersiową. Wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowcem trafił do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 5 marca, około godziny 16:00. Wolsztyńskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który wbił sobie nóż w klatkę piersiową oraz o potrzebie zabezpieczenie lądowania śmigłowca LPR.

Na miejsce wyjechał jeden zastęp strażaków zawodowych z Wolsztyna, dwa zastępy ochotników z Przemętu, policja, karetka pogotowia ratunkowego oraz wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu zastano mężczyznę leżącego na podłodze w jednym z pokoi. – Był pod opieką ratowników medycznych wchodzących w skład Zespołu Ratownictwa Medycznego przybyłego na miejsce przed dotarciem straży – informuje portal wlkp112.pl Bartosz Kasiński z wolsztyńskiej straży pożarnej.

Przemęt. Wbił sobie nóż w klatkę piersiową

Drugi zastęp zabezpieczył lądowisko śmigłowca LPR na terenie boiska sportowego w odległości ok. 300 m od miejsca zdarzenia. Na miejscu zdarzenia znajdował się patrol policji.

Strażacy pomogli w transporcie rannego do ambulansu. Po dotarciu w miejsce LPR decyzją lekarza przeniesiono mężczyznę do wnętrza śmigłowca.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl