Naćpany kierowca fordem uderzył w mercedesa i wbił się w budynek stacji benzynowej. Uciekł, ale został zatrzymany. Mamy film

Ford bił się w budynek stacji benzynowej BP w Gubinku. Kierujący uciekł.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek, 28 października, przy przejściu granicznym z Niemcami w Gubinku. Kierujący rozpędzonym fordem uderzył w mercedesa i wjechał w budynek stacji benzynowej BP. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia porzucając samochód. Został już zatrzymany, Był naćpany, a w alkomat nie dmuchnął.

Wszystko wydarzyło się około godz. 21:00. –Na stację BP wpadł rozpędzony ford. Uderzył w samochód i wbił się w budynek stacji benzynowej – mówili ma świadkowie wydarzeń.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierowca forda na tablicach rejestracyjnych z Krosna Odrzańskiego oderwał drzwi od mercedesa busa. Potem z duża prędkością wbił się w budynek stacji benzynowej. Tylko cudem nikomu nic się nie stało.

Fordem wbił się w budynek stacji benzynowej

Kieiowca forda od razu uciekł porzucając samochód. Na miejsce zdarzenia dojechała zaalarmowana gubińska policja. Dotarła również straż pożarna.

– Kierujący został już zatrzymany – mówi dla poscigi.pl kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. Policja nie podaje żadnych innych szczegółów dotyczących zdarzenia. Nie wiadomo czy ktoś został ranny. 36-letni mieszkaniec Gubina była naćpany. – Potwierdziło to wstępne nadanie – mówi kom. Kulka. 36-latek nie dmuchnął w alkomat. – Została mu pobrana krew do badań pod kątem alkoholu oraz narkotyków – mówi kom. Kulka.