Toyota Zielona Góra

Naćpany mieszkaniec Szprotawy jak szalony uciekał policji swoim BMW. Chciał przejechać funkcjonariuszy (ZDJĘCIA)

Mężczyzna stawiał opór, usiłował przejechać na policjantów.

Kierujący BMW nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Zaczął brawurową cieczkę popełniając przy tym wiele wykroczeń. Policjanci zatrzymali 28-letniego kierującego. Jak się okazało mężczyzna była naćpany, a policjanci narkotyki znaleźli w aucie.

W piątek, 7 kwietnia, policjanci z komendy w Żaganiu w trakcie patrolu miasta postanowili zatrzymać do kontroli kierującego BMW. Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca nie reagował, przyśpieszył zaczął uciekać.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ruszył pościg za BMW. Uciekinier wyjechał z miasta i pobliskich miejscowości, w sposób spowodował zagrożenie wypadkiem. W trakcie szalonej ucieczki popełnił szereg wykroczeń drogowych.

Naćpany mieszkaniec Szprotawy uciekał policji

Samochód zatrzymał się dopiero po tym, jak uderzył w separator ruchu. Tam do kierowcy podbiegli policjanci. Mężczyzna stawiał opór, usiłował przejechać na policjantów.  Został zatrzymany. To 28-letni mieszkaniec Szprotawy, który jak się okazało był naćpany. W BMW funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

Mężczyzna stanie przed sądem. Tylko za ucieczkę policji grozi mu kara do 5 lat więzienia. – Odpowie również za liczne wykroczenia drogowe – mówi sierż. sztabowy Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Toyota Zielona Góra