Toyota Zielona Góra

Nowa kameralna restauracja w Zielonej Górze. Wkrótce otwarcie

Mojo Loungue zostanie otwarta już we wtorek, 1 lutego, na ul. Makowej 7 (Jędrzychów).  – Gotujemy z sercem, tak jak gotujmy dla naszych rodzin i przyjaciół. W kuchni i na talerzu liczy się dla nas prostota i szczerość – informuje obsługa.  

MOJO ma być małą kameralną restaurację. Ma stać się miejscem, w którym będzie można dobrze zjeść, ale też miejscem relaksu i odpoczynku w miłej atmosferze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

O jakość oraz smak potraw zadbają szefowie kuchni. W menu między innymi sephia tagliatelle z krewetkami, ośmiornicą i cukinią na maśle z białym winem. Uwaga, jak informuje Mojo, makarony będą robione w kuchni na miejscu.

W ofercie na start Mojo Lounge zaoferuje szeroko pojętą kuchnia fusion, kuchnia międzynarodowa, dania klasyczne we własnym, autorskim wydaniu, burgery, makarony przygotowywane na świeżo przez kucharzy, steki, sałatki, zupy, a w tygodniu zestawy lunchowe.

Wszystkie dania będą przygotowywane na świeżo, od podstaw. W kuchni nie będzie korzystania z półproduktów, ale będzie gotowanie tak jak w domu, ze świeżych produktów wysokiej jakości. To będzie mocna strona Mojo.

Będą tam również pyszna kawę, starannie wyselekcjonowane wina oraz oryginalne drinki autorstwa barmanów.

Loka zostanie otwarty w budynku przy ul. Makowej 7 (bliżej ronda) już we wtorek 1 lutego.

Reklama pościgi