Nowy oryginalny lokal Pinacolada w Zielonej Górze na rynku. Wkrótce otwarcie

Nowy oryginalny lokal Pinacolada w Zielonej Górze. Wkrótce otwarcie.

– I co wy na to!? Tęskniliście! – zapytał radny Rafał Kasza prezentując nowe oblicze Pinacolady, popularnego lokalu, który po 10 latach przerwy wrócił na starówkę. Pinacolada to oryginalna knajpa w z kontenerów, która już stanęła na Placu Teatralnym. Wkrótce otwarcie

Po 10 latach Ponacolada wraca na zielonogórską starówkę jako Pinacolada Zielona Góra. Nowy klub już stanął na odrestaurowanym Placu Teatralnym. – Ciężko pracowaliśmy w ciszy, aby efekt końcowy zrobił hałas – mówi radny Rafał Kasza i dodaje, że Pincolada w nowym miejscu to piętrowa inwestycja w samym sercu zielonogórskiej starówki, która sprawi, że poczujecie się jakbyście byli w nadmorskim kurorcie czy wręcz na Ibizie – mówi Kasza.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na Placu Teatralnym można już oglądać oryginalną konstrukcję, z dużym tarasem, który od razu kojarzy się z wakacjami w tropikach.

 – To jest jedyny klub z elementami gastronomii, w którym możemy zrelaksować się i wypić kawę na tarasie na wysokości pierwszego piętra – mówi Kasza.  – Pinacolada na pewno ożywi starówkę, a dopełnieniem będą wydarzenia kulturalne i muzyczne, których tak bardzo brakuje Wam w naszym mieście – dodaje radny Rafał Kasza.

Wkrótce otwarcie.

Reklama pościgi