Toyota Zielona Góra

Okropne zabójstwo. Paweł roztrzaskał głowę kolegi betonową płytą, ciało dźgał nożem

Do brutalnego zabójstwa doszło na działkach w Żarach. Paweł S. podczas pijackiej awantury rzucił się na kolegę i zatłukł betonową płytką. Ciało w szale dźgał nożem.

O zbrodni na działkach w Żarach portal posicigi.pl informował pierwszy. Prokuratura podała szczegóły drastycznego zabójstwa. Ciało mężczyzny na terenie ogródków działkowych zostało znalezione 24 lipca. Śledczy ustalili, że Ryszard Ż. był na działce i pił alkohol z kolegą Pawłem S. – Między mężczyznami doszło do awantury – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Wtedy Paweł S. roztrzaskał głowę Ryszardowi betonową płytką. Potem w szale zadał mu wiele ciosów nożem w szyję i twarz. Na koniec oblał ciało substancją łatwopalną i podpalił.

Paweł S. został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu za to kara nawet dożywotniego więzienia. Podejrzany przesłuchany przez prokuratora złożył krótkie wyjaśnienia, w których nie przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu. Prokurator przeprowadził wizję lokalną na miejscu zabójstwa z udziałem Pawła S. Przeprowadzono też sekcję zwłok Ryszarda Ż. Mężczyzna został aresztowany.

Toyota Zielona Góra