Samochody.pl - poscigi.pl

Pijana 35-latka wiozła oplem dziecko do przedszkola

Policjanci gorzowskiej drogówki zatrzymali pijaną kobietę kierującą samochodem. Wiozła kilkuletnie dziecko do przedszkola. Kobieta miała problem z płynną jazda, najechała na krawężnik.

Patrol gorzowskiej drogówki w poniedziałek, 27 lutego, około godziny 8.00 na ulicy Londyńskiej zauważył kierującą oplem, która ma problemy z płynną jazdą. Najechała między innymi na krawężnik. Kierująca została zatrzymana do kontroli. Kiedy tylko otworzyły się drzwi auta, policjanci wyczuli alkohol.

35-letnia kierująca wydmuchała ponad promil alkoholu. – W jej samochodzie było także kilkuletnie dziecko, które kierująca wiozła do przedszkola – mówi kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji. Na szczęście jej jazda została przerwana przez policjantów.

Pijana wiozła dziecko do przedszkola w Gorzowie

Kobieta została przewieziona do komendy, natomiast dziecko i auto zostało przekazane bliskim. Policjanci zatrzymali 35-latce prawo jazdy. Grozi jej teraz kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia na czas nie krótszy niż 3 lata i grzywna do 30 tys. zł.

Fotowoltaika - poscigi.pl