Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zmiana dilera citroena i peugeota w Zielonej Górze. Wiemy kto zajmie się sprzedażą samochodów

Diler Wojciechowski już nie sprzedaje samochodów citroena oraz peugeota w Zielonej Górze. Dwie popularne marki trafiły pod znany w Zielonej Górze szyld dilera Fiałkowski.  Od 10 marca zaczyna się sprzedaż samochodów.

Od jakiegoś czasu w Zielonej Górze nie można było kupić citroena oraz peugeota. Wieloletni diler tych marek Wojciechowski już nie ma koncesji na sprzedaż.

Na szczęście grupa porozumiała się z dilerem Fiałkowski.  – Umowa już podpisana, sprzedaż rusza od 10 marca – mówi Waldemar Fiałkowski, właściciel sieci salonów samochodów w Zielonej Górze. Właśnie 10 marca w salonie pojawia się nowe samochody. I tym samy luka na runku zostanie zapełniona.

Fiałkowski dilerem citroena i peugeota w Zielonej Górze

Salon citroena oraz peugeota mieści się w budynku opla przy Trasie Północnej. To niemal to samo miejsce gdzie działał citroen Wojciechowski. – Wkrótce salon zostanie rozbudowany specjalnie pod dwie nowe marki – mówi W. Fiałkowski.  

Fiałkowski to świetnie znany na rynku diler samochodów. W ofercie ma takie marki jak nissan, opel, mazda, subaru oraz motocykle kawasaki. Teraz doszły citroen oraz peugeot. Fiałkowski to również autoryzowany serwis BMW, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl