Zmiana dilera citroena i peugeota w Zielonej Górze. Wiemy kto zajmie się sprzedażą samochodów

Diler Wojciechowski już nie sprzedaje samochodów citroena oraz peugeota w Zielonej Górze. Dwie popularne marki trafiły pod znany w Zielonej Górze szyld dilera Fiałkowski.  Od 10 marca zaczyna się sprzedaż samochodów.

Od jakiegoś czasu w Zielonej Górze nie można było kupić citroena oraz peugeota. Wieloletni diler tych marek Wojciechowski już nie ma koncesji na sprzedaż.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na szczęście grupa porozumiała się z dilerem Fiałkowski.  – Umowa już podpisana, sprzedaż rusza od 10 marca – mówi Waldemar Fiałkowski, właściciel sieci salonów samochodów w Zielonej Górze. Właśnie 10 marca w salonie pojawia się nowe samochody. I tym samy luka na runku zostanie zapełniona.

Fiałkowski dilerem citroena i peugeota w Zielonej Górze

Salon citroena oraz peugeota mieści się w budynku opla przy Trasie Północnej. To niemal to samo miejsce gdzie działał citroen Wojciechowski. – Wkrótce salon zostanie rozbudowany specjalnie pod dwie nowe marki – mówi W. Fiałkowski.  

Fiałkowski to świetnie znany na rynku diler samochodów. W ofercie ma takie marki jak nissan, opel, mazda, subaru oraz motocykle kawasaki. Teraz doszły citroen oraz peugeot. Fiałkowski to również autoryzowany serwis BMW, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.