Pijany wandal zdemolował bachusika, słupki oraz infokiosk w Zielonej Górze. Próbował też rozbić witrynę (FILM)

Wandal został zatrzymany przez policję koło skrzyżowania ulic Batorego, Westerplatte i Kupieckiej. Trwają wycena szkód.

W niedzielę wielkanocną wandal zdemolował bachusika, uszkodził zaporowe słupki ograniczające wjazd na deptak i skopał infokiosk. Wszystko nagrały kamery miejskiego monitoringu.  Wandal został zatrzymany. – Ręce opadają! Zmieniamy miasto z myślą o mieszkańcach. Szkoda, że nie wszyscy to doceniają – komentuje Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

W świąteczną niedzielę wieczorem kamery miejskiego monitoringu nagrały agresywnego wandala, który demolował infrastrukturę miejską w okolicy filharmonii i Pod Filarami. 

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na filmie widać jak wandal bezmyślnie niszczy słupki ograniczające wjazd na deptak, kopie infokiosk i demoluje bachusika. Koło ratusza rzucał hulajnogą elektryczną. Na ul. Mariackiej próbował rozbić witrynę.

Wandal został zatrzymany przez policję koło skrzyżowania ulic Batorego, Westerplatte i Kupieckiej.
Trwają wycena szkód.

– Ręce opadają! Zmieniamy miasto z myślą o mieszkańcach. Szkoda, że nie wszyscy to doceniają. Oczywiście, trzeba będzie to naprawić. Podobnie było z Polaną  na Wzgórzach Piastowskich. Z tych inwestycji powinni korzystać mieszkańcy. Każdy kto zachowuje się w tak głupi i nieodpowiedzialny sposób, nie robi na złość mnie czy urzędnikom. Po prostu krzywdzi mieszkańców Zielonej Góry – komentuje Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry..

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl