Toyota Zielona Góra

Podpalacz spalił firmę i busa klubu sportowego. Ruszyła zbiórka na zakup nowego pojazdu

Ruszyła zbiórka na zakup busa dla klubów sportowych Admira i Klub Sportowy Team Baryła. Samochód spłonął po ataku podpalacza na firmę Jarosława Baryły w Gorzowie. Dzieci korzystały z transportu na zawody bezpłatnie.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartek, 19 września, ub.r. Zamaskowany mężczyzna wszedł na teren pomocy drogowej Baryła przy ul. Gwiaździstej i miotaczem ognia spalił wszystkie auta. – Przez działanie bezdusznej osoby spłonął również bus, którym woziliśmy za darmo dzieci między innymi na zawody – mówi Jarosław Baryła.

TUTAJ MOŻNA WPŁACAĆ NA ZAKUP BUSA

Samochód jest niezbędny w dojazdach na zawody czy zgrupowania. – Stworzyliśmy klub żeby dzieci, młodzież oraz dorośli mogli realizować swoje pasje – mówi J. Baryła. Niestety od września są poważne problemy z transportem. Klub nie ma czy jeździć. Najbardziej cierpią na tym dzieci zrzeszone w klubie. Za dojazdy na zawody nikt nie płacił. Koszty transportu oraz utrzymania busa brał na siebie klub. – Chcemy, żeby tak było dalej. Potrzebujemy jednak wsparcia na zakup busa dla klubu – mówi J. Baryła.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta