Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Podwójne zabójstwo w biurze. Sprawcy uderzali siekierami. Zatrzymano pięć osób, najmłodsza ma 16 lat

Do zabójstwa doszło w niedzielę, 13 lutego, na Placu Kościuszki w Pleszewie (woj. wielkopolskie). Dwie osoby nie żyją, jedna jest w szpitalu. Do jednego z biuro weszło kilku mężczyzn, którzy pobili znajdujące się w nim trzy osoby. Dwie zmarły, trzecia w ciężkim stanie jest w szpitalu. Policja zatrzymała pięć osób w wieku od 16 do 22 lat.

Wszystko wydarzyło się w biurze na Placu Kościuszki. Do jednego z budynków biurowych weszło kilku mężczyzn, którzy pobili znajdujące tam trzy osoby.

Po wejściu służb do środka, dokonano makabrycznego odkrycia. W biurze były dwie martwe osoby oraz jedna ciężko ranna.

Zmarli to 35-latek z gminy Dobrzyca i 51-latek z gminy Pleszew. Natomiast 41-letni mieszkaniec gminy Pleszew walczy o życie w szpitalu.

Sprawę pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Od razu ruszyła obława za sprawcami. Sprawcy odjechali spod biura bmw na pleszewskich tablicach rejestracyjnych.

Jak informuje wielkopolska policja, zatrzymanych zostało pięć osób w związku z podwójnym zabójstwem. To mężczyźni w wieku od 16 do 22 lat. Wszyscy są mieszkańcami powiatu pleszewskiego.