Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali siedem praw jazdy. Kierowcy jechali pijani i za szybko.

W ostatni weekend, policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali siedem praw jazdy. Pięciu kierowców jechało pijanych, dwóch przekroczyło prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym.

W miniony weekend policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali kierowcom pięć praw jazdy. Trzech z pięciu zatrzymanych w piątek, 23 czerwca, do kontroli kierowców jechało chociaż wcześniej pili alkohol.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dwa zatrzymane prawa jazdy dotyczyły przekroczenia prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym. W sobotę, 24 czerwca, w Radnicy kierująca Renault jechała z prędkością 114 km/h. W niedzielę, 25 czerwca, w miejscowości Brzózka kierowca volkswagena przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h.

Policja z Krosna Odrzańskiego zatrzymali prawa jazdy

Kierujący volkswagenem poza utratą prawa jazdy ukarany został mandatem i punktami karnymi, w przypadku pozostałych kierujących dalsze decyzje podejmie sąd.

– Kierowco, droga to nie miejsce na podejmowanie ryzyka. Jedna nieprzemyślana decyzja może wpłynąć na dalsze życie wielu innych osób. Bądź odpowiedzialnym kierowcą i miej wpływ na bezpieczeństwo na drodze – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl