Policjanci żegnają kolegę. Sierż. Patryk Simiński zginął tragicznie. Wjechał pod pociąg

Śmiertelny wypadek na torach. Zginął policjant gorzowskiej drogówki

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 4 września, w Białczu koło Gorzowa Wielkopolskiego Kierujący volkswagenem z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn wjechał pod pociąg. 28-letni kierowca zginął na miejscu. Ofiara wypadku to policjant gorzowskiej drogówki sierż. Patryk Simiński.  

Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci naszego kolegi, sierż. Patryka Simińskiego z gorzowskiej drogówki. – To ogromna strata dla najbliższych, a także całego środowiska policyjnego. W tych trudnych chwilach wszyscy łączymy się w bólu z rodziną – informuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie.

Sierż. Simiński w policji służył od niemal 8 lat. Do służby wstąpił w 2012 r. Pełnił służbę w Witnicy, następnie w Gorzowie w wydziale sztab policji, a ostatnio był funkcjonariuszem gorzowskiej drogówki.

Był niezwykle zaangażowany i oddany służbie. Koledzy wspominają go jako policjanta z powołania. Nie bał się ryzykować, by pomagać innym. Uczynny i pomocny. Zawsze można było na niego liczyć – zawodowo i prywatnie. – To ogromna strata dla całego środowiska policyjnego – mówi podkom. Jaroszewicz. W tych trudnych chwilach policjanci łączą się w bólu z najbliższymi, których otoczono opieką i wsparciem.