Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Policjantka zawsze chętnie pomagała, a teraz sama potrzebuje pomocy. Zmaga się z ciężką i podstępną chorobą

W lutym 2023 roku lekarze zdiagnozowali u Moniki guza w jelicie z przerzutami do wątroby.

Mł. asp. Monika Brojecka z I komisariatu policji w Gorzowie to policjantka z pasją i sercem dla potrzebujących. Niestety, blisko rok temu lekarze zdiagnozowali u niej guza w jelicie z przerzutami do wątroby. Monika poddała się leczeniu, które wymaga od niej nie tylko dużo siły i hartu ducha, ale również sporych nakładów finansowych. Teraz koledzy i koleżanki w niebieskich mundurach chcą wspomóc ją w tej trudnej walce z chorobą.

Mł. asp. Monika Brojecka to policjantka wydziału dochodzeniowo–śledczego I komisariatu policji, która prowadząc dochodzenia i stara się pomóc osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz postawić sprawców przed obliczem wymiaru sprawiedliwości.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Poza codziennymi obowiązkami służbowymi Monika to kobieta pełna pasji i serca dla osób potrzebujących. Sama wielokrotnie organizowała inicjatywy charytatywne, między innymi akcje zbierania plastikowych nakrętek dla kilkumiesięcznej dziewczynki u której zdiagnozowano wadę serca czy innej dziewczynki borykającej się z chorobą nowotworową. Teraz sama potrzebuje pomocy.

Bez wątpienia poważną trudnością jest choroba nowotworowa, która dotknęła Monikę. W lutym 2023 roku lekarze zdiagnozowali u niej guza w jelicie z przerzutami do wątroby. – Nasza koleżanka poddała się specjalistycznemu leczeniu, które wymaga od niej nie tylko wielu sił, hartu ducha czy nieustępliwości, ale również sporych nakładów finansowych – mówi kom. Maciej Kimet z biura prasowego lubuskiej policji.

Pieniądze są potrzebne przede wszystkim na częste wizyty w szpitalu oddalonego wiele kilometrów od miejsca zamieszkania, wykup leków czy specjalnej żywności dedykowanej w tego rodzaju nowotworach.

– To wszystko sporo kosztuje, dlatego my, koledzy i koleżanki w niebieskich mundurach chcemy ją wspomóc w tej trudnej walce z chorobą. Możemy to zrobić włączając się w zbiórkę pieniędzy na stronie zrzutka.pl – mówi kom. Kimet.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl