Pomóżmy Magdalenie z Zielonej Góry wygrać mecz o życie

Magdalena Kwiatkowska.

W sobotę mecz piłkarski UKS Bachus Zielona Góra kontra LKS OSIR Komprachcice i zbiórka na zielonogórzankę Magdalenę Kwiatkowską, która bardzo dzielnie zmaga się z okropną chorobą. Pomóżmy Magdalenie wygrać ten najważniejszy mecz.

Mecz piłkarski UKS Bachus Zielona Góra kontra LKS OSIR Komprachcice będzie inauguracją sezonu. Odbędzie się w sobotę, 16 września, o godz. 16.00 na hali przy ulicy Cyryla i Metodego 9.

Pieniądze można również cały czas wpłaca na zbiórkę – LINK DO ZBIÓRKI

Podczas sportowego widowiska odbędzie się również zbiórka, do której zachęca między innymi Piotr Protasiewicz. – Pomóżmy pani Magdzie w wygraniu jej najważniejszego meczu w życiu – zachęca P. Protasiewicz.

Pieniądze można również cały czas wpłaca na zbiórkę – LINK DO ZBIÓRKI

Podczas meczu odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Magdaleny Kwiatkowskiej. – Będzie kawa i ciacho, robimy co się da, pomaga moja żona i chłopaki. Przyjdźcie, oglądnijcie mecz i zapełnijcie puszkę dla Magdaleny – mówi Tomasz Kościucha, organizator sportowej imprezy.

Magdalena zmaga się z ciężkim nowotworem. Walczy dzielnie, nie poddaje i nie narzeka. Uwaga, nawet nad sobą się nie rozczula. Jak mówią wszyscy jej znajomi, to nie tylko bardzo dobra osoba, ale również wielka i dzielna kobieta.

Przyszło jej walczyć z nowotworem, który dał przeżuty. Madzia musi jeździć do Warszawy na immunoterapię. To dla całej rodziny ogromny wydatek. Potrzebne są również suplementy diety. Pomóżmy Magdalenie. Liczy się każda złotówka.

Pieniądze można również cały czas wpłaca na zbiórkę – LINK DO ZBIÓRKI

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl